O NAS

Dream Dance to agencja taneczna/artystyczna i studio tańca prowadzone przez Natalię Wojdak-Gryszun.
Natalia jest magistrem AWFiS w Gdańsku, utytułowaną tancerką mistrzowskiej klasy “S” w sportowym tańcu towarzyskim w stylu latynoamerykańskim i standardowym, dyplomowaną instruktorką tańca i fitness, choreografką. Na swoim koncie ma wiele medali i finałów największych tanecznych imprez w kraju i za granicą.

Agencja taneczna oferuje niezliczoną ilość pokazów tanecznych w wykonaniu profesjonalnych tancerzy.
Tworzymy show taneczne odpowiadające potrzebom klienta – nawiązujące do motywów przewodnich imprezy, uwzględniając odpowiednią muzykę i charakteryzację tancerzy.

Dysponujemy też bazą gotowych pokazów tanecznych.
Nasi tancerze, to utytułowani sportowcy i wyczynowcy. Absolutni mistrzowie w swoich stylach. Na co dzień zasilający deski Teatru Muzycznego w Gdyni, Zespół Cheerleaders Gdynia, tancerze mistrzowskiej klasy “S” w tańcu towarzyskim, gimnastyczki artystyczne.
Wielu tancerzy znanych jest z produkcji telewizyjnych takich jak: “You Can Dance”, “Mam Talent”, “Kuba Wojewódzki”, “Jaka to Melodia”,

Studio tańca zajmuje się indywidualną nauką tańca – dla osób prywatnych, narzeczonych oraz firm.

Natalia stworzy niezapomnianą choreografię pierwszego tańca, poprowadzi lekcję Burleski w ramach wieczoru panieńskiego, albo nauczy tańczyć tych z Was, którzy chcą rozpocząć swoją taneczną przygodę.

 

“Z tańcem jestem związana od ósmego roku życia. To moja ogromna pasja, sposób na życie. Z dużymi sukcesami, przez 12 lat trenowałam wyczynowo taniec towarzyski. Kończąc karierę sportową wiedziałam, że taniec zostanie w moim życiu na zawsze. Uzyskałam tytuł instruktora i choreografa. Rozwijałam się w innych stylach tanecznych, nieustannie doskonaląc technikę i rozwijając wyobraźnię. Za mną wspaniała przygoda z finałową 16-tką II edycji “You Can Dance”. Tworzenie tanecznych pokazów, kierowanie grupą tancerzy, to moja ogromna pasja. Uwielbiam też spotkania z parami młodymi i grupami hobbystów. Taniec to moja miłość. Z informacji zwrotnych wiem, że widać . Zapraszam Cię do mojego tanecznego świata.”