AGENCJA TANECZNA/ARTYSTYCZNA

Oferuje bazę gotowych pokazów tanecznych. Oprócz proponowanych poniżej występów, jesteśmy w stanie stworzyć pokaz na miarę Twoich potrzeb z uwzględnieniem najmniejszych detali.

SAMBA SHOW

To pokaz, który przeniesie Was na największy festiwal samby na świecie-do Brazylii. Kolorowe kostiumy, pióra i niesamowicie energetyczna muzyka to najbardziej charakterystyczne elementy show. Najczęściej uzupełniany jest o animację taneczną, która kończy się zatańczonym wspólnie z Gośćmi sambodromem.

BURLESKA

Niezwykle zmysłowe show taneczne z wykorzystaniem krzeseł, jako rekwizytów. Tancerki przeniosą Was w elegancki i bogaty świat nocnych klubów XIX wieku.

WIELKI GATSBY SHOW

Połączenie pokazu tańca towarzyskiego, w którym główne skrzypce gra Chearlstone, Foxtrot i Quickstep z pokazem żeńskiej grupy tancerek do utworów z filmu “THE GREAT GATSBY”. Cekiny, perły, pióra, rękawiczki, cygaretki-tego na pewno nie zabraknie.

LATA 20-te

Ten pokaz przeniesie Cię do świata lat 20-tych. Wspaniała muzyka, piękne kostiumy, choreografia z przymrużeniem oka, radosna i świetnie oddająca klimat tamtych lat.

MOULIN ROUGE

Bardzo kobiece show taneczne, nawiązujące do słynnego, francuskiego musicalu Moulin Rouge.

CHICAGO

Ten pokaz w wykonaniu pięknie ucharakteryzowanych tancerek z elementami gimnastyki artystycznej zachwyci najbardziej wymagającego widza.

DIRTY DANCING

Para tańca towarzyskiego wykonuje finałowy taniec głownych bohaterów filmu.

FOOTLOOSE

Energetyczne i kolorowe taneczne show, przeniesie nas do radosnych lat 80-tych. Nogi same zaczynają tańczyć!

YOU CAN DANCE SHOW

Kilka pokazów tańca, w różnych tanecznych formach, wykonanych do aktualnych przebojów POP świetnie nada się zarówno dla młodszych jak i dojrzałych odbiorców.

MAM TALENT SHOW

Bogate w akrobacje i elementy gimnastyki artystycznej show taneczne, w którym wykorzystywane są również przybory gimnastyczne tj. wstążki, obręcze zapewnią Państwu piękne, taneczne show.

AVATAR SHOW

Bardzo artystyczne show, prawie pozbawione choreografii w kostiumach nawiązujących do filmu AVATAR, i w pięknych, fluorescencyjnych makijażach (niezbędne oświetlenie UV)

PIN-UP SHOW

Tęskniliście za pełnymi sexapealu, świadomymi swojej kobiecości amerykankami?To show jest dla Was!

KAN-KAN

Klasyczny, francuski taniec, kończący się szpagatami tancerek, to “must have” każdego wieczoru, w którym Francja gra pierwsze skrzypce.

POKAZY TAŃCA TOWARZYSKIEGO:

TAŃCE LATYNOAMERYKAŃSKIE:
Samba, Cha-cha, Rumba, Paso-Doble,
Jive

TAŃCE STANDARDOWE
Walc angielski, Tango, Walc wiedeński, Foxtrot, Quickstep

ANIMACJA TANECZNA

To nauka wybranego tańca lub krótkiej choreografii mająca na celu zaprosić Gości na parkiet i do wspólnej zabawy. Wspaniały sposób na integrację i przełamanie pierwszych tanecznych lodów podczas każdego eventu. Świetnie sprawdzi się samodzielnie oraz jako uzupełnienie pokazów tanecznych.

OBSŁUGA KONFERANSJERSKA

Pełna empatii,  niezwykle kontaktowa Natalia, poprowadzi każdy event i sprawi, że wieczór będzie uporządkowany i udany.